nasiona marihuany, konopi, sklep

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Pierwszy na świecie automat z marihuaną już działa

Pierwszy na świecie automat z marihuaną już działa. „Ruszamy w podróż w przyszłość”

Słodycze, kanapki, napoje gazowane – wszystkie te produkty można kupić w tysiącach automatów. Mieszkańcy Kolorado od przyszłego tygodnia będą mogli kupić z nich także…marihuanę do celów leczniczych. Pod warunkiem oczywiście, że będą mieli przy sobie specjalną kartę magnetyczną, która uprawnia do zakupy.

Do realizacji planu Kolorado przygotowywało się przez kilka miesięcy. W końcu, w ubiegły piątek w miejscowości Avon w tym stanie, postawiono pierwszą „vending machine” z marihuaną do celów medycznych.

Z maszyny o nazwie Zazz można będzie kupić nie tylko samą marihuanę, ale także rozmaite produkty, które zawierają ją w składzie. – Wiele osób może spojrzeć na tę maszynę i stwierdzić, że to najzwyklejsza maszyna na świecie. Bardzo by się jednak pomylili – mówi Stephen Shearin, którego firma American Green zaprojektowała maszynę.

Szef American Green zapowiada, że to dopiero początek. – Zaczynamy z tą maszyną i ruszamy w podróż w przyszłość. Sądzę, że to dobry pomysł na początek, jesteśmy bardzo podekscytowani – dodał.

„Zazz” zostanie zaopatrzone w produkty z lokalnego sklepu „Herbal Elements”. Jego właściciel Greg Honan uważa, że dzięki maszynom łatwiej będzie rozliczać zapasy i zwalczać kradzieże.

natemat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze “Pierwszy na świecie automat z marihuaną już działa”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep thc-thc


Ta witryna blog.thc-thc.com wykorzystuje pliki cookies.